Határtalanul

Leendő elsősöknek

Energiahatékony Iskola 2019

Alapítvány

Adószámunk (az 1%-os felajánláshoz): A szegedi Tarjánváros III. Sz. Általános Iskoláért Alapítvány 19083632-1-06
Rendelkező nyilatkozat

eKréta belépés

NTP-TV-13 pályázat

emmi-logo

emmi-logo

ofi-logo

ofi-logo

Sakkpalota program

Ökoiskola

Fenntarthatósági témahét

Versenyeredmények 2018. szeptember

Versenyeredmények

60 perc a szótár körül

Iskolánk németül tanuló diákjai  a Béke Utcai Általános Iskola által szervezett ,,60 perc a szótár körül’  elnevezésű versenyen vettek részt, ahol kreativitásukat, szótárhasználatban való jártasságukat és gyorsaságukat bizonyíthatták. 4-5. osztályosaink első,  nyolcadikosaink második helyezést értek el.
Csapattagok:
I.kategória(4-5. osztályosok)
Bús Ervin
Hámori Zsuzsanna
Kaczur Izabella
Simon Levente
II. kategória (7-8. osztályosok)
Bodor Kata
Kovács Dóra
Mátó Csenge
Kenyeres Laura
Gratulálunk a versenyzőknek!
P1070642

NTMFSZ Magyar Kupa

2018. február 24-én és 25 -én került megrendezésre a NTMFSZ MAGYAR KUPA, majd április 7-én és 8 – án a Magyar Bajnokság, ahol iskolánk táncszakkörösei kiemelkedő eredménnyel vettek részt!

 


Magyar Kupa ( 2018. 02. 24-25. Üllő ) 

Dance Sow Formacio Youth: 4. hely

Open Formáció Yout: 2. hely

Open Duo Youth: 2. hely

            Szarvas Csenge – Ormándlaki Katalin

Open Duo Youth: 4. hely

            Simon Amira – Kránitz Laura Dorottya

Dance Show Formacio Adult: 3. hely

Open Formation Adult: 4. hely

Open Duo Juniur: 2. hely

            Raj Mirella – Süli Zsanett

Open Duo Adult: 1. hely

            Bíró Réka – Zakar Enikő

Open Solo Junior: 1. hely

Kiss Anna

Magyar Bajnokság ( 2018. 04. 08. Üllő )

Open Formáció Yout: 5. hely

Open Duo Youth: 3. hely

            Szarvas Csenge – Ormándlaki Katalin

Open Duo Youth: 4. hely

            Simon Amira – Kránitz Laura Dorottya

Open Formation Adult: 3. hely

Open Duo Juniur: 1. hely

                        Raj Mirella – Süli Zsanett

Open Duo Adult: 1. hely

                        Bíró Réka – Zakar Enikő

Open Solo Junior: 5. hely

Kiss Anna


 

Táncosaink ezzel kvalifikálták magukat a Horvátországban megrendezésre kerülő TÁNCVB-re!

GRATULÁLUNK NEKIK!

Versenyeredmények 2018. január

Versenyeredmények

Diákolimpia - Városi mezei futóbajnokság

2018. március 28. rendezett meg városunkban Diákolimpia – Városi mezei futóbajnokság.

Iskolánk 3 csapata egy dobogóra állhatott!

I. korcsoport lánycsoport -  I. helyezés 

Csapattagok:

Simon Amira 3 / c

Horváth-Fock Regina 2 / b – egyéniben II. helyezés

Magyari Adél 2 / b

Anikó Lajos 2 / b

Szabó Dóra 2 / b

I. korcsoport fiú csapat -  I. helyezés 

Csapattagok:

Szűcs Gergő 3 / b

Csala Botond 2 / b

Varga Dominik 2 / b

Kovács Péter 2 / b

Rieger Hunor 2 / b

Tóth-Sági Márton 2 / b

I. korcsoport fiú csapat -  III.  helyezés 

Csapattagok:

Pajor Zsombor 1 / a

Nacsa Péter 1 / a

Varga Nándor 2 / a – egyéniben II. helyezés

Romák Csanád 2 / a

Molnár Hunor 1 / b

A futóversenyen remek teljesítményt nyújtott és becsületesen helytálltak:

Farka Kyara 4 / b

Kassai Tímea 4 / b

Kispál Kira 3 / a

Narozsnik Laura 3 / b

Szabó Laura 3 / c

Szabó Luca 5 / a

Szarvas Csenge 4 / b

Csányi Olivér 5 / b

Gyöngyösi Vilmos 3 / a

Kelsch Benjamin 4 / c

Lehocki Áron 4 / a

Tóth-Sági Benedek 4 / b

Behan Leila 6.b

Farkas Réka 7.c

Karsai Viktória 5.b

Molnár Adélia 4.a

Bak Péter 8.a

Börcsök Zsombor 8.a

Horváth Gábor 8.c

Szentesi-Lehoczki Ádám 8.a

Vass Szabolcs 8.c

Bak Ádám 6.a

Buzás Dániel 6.a

Kollát Erik 6.b

Lőrincz Boldizsár 6.b

Maximilián-Tóth Áron 5.b

Molnár Péter 6.a

Nagy Dániel 7.c

Németh Benjamin 6.c

Süli Lóránt 6.a

Tóth Miklós 5.b

Bányai Éva 8.c

Faragó Renáta 8.c

Kovács Dóra 8.a

Lukács Noémi 8.a

Tóth Adrienn 7.c

Felkészítő tanárok: Farkas Aranka, Molnár-Tóth Szilvia, Berszán Izabella, Soós Anita, Szivák Zoltán, Sztanó Zsuzsanna

Gratulálunk minden érintettnek és felkészítő testnevelő tanárnak!

Versenyeredmények 2017. november és december

Tanulmányi versenyeredmények

Versenyeredmények 2017. október

Tanulmányi versenyeredmények